Susan Annaert (Anderson) (Deceased 2021) | ||
Micki Arreola (Velasquez) (Deceased Year Unknown) | ||
Jerry Ashmore (Deceased 2016) | ||
Victor Beauprey (Deceased 2022) | ||
Betty Bellar (Wojtysiak) (Deceased 2024) | ||
John Berdy (Deceased 2020) | ||
Mike Blaszkiewicz (Deceased 2010) | ||
Karen Braun (Deceased 2023) | ||
Sharon Brooks (Engelmann) (Deceased 1976) | ||
Paul Carroll (Deceased 1995) | ||
Linda Chontos (Parrish) (Deceased Year Unknown) | ||
Danny Cole (Deceased 1966) | ||
Harold Cox (Deceased 2016) | ||
Sharon Dant (Baker) (Deceased 2005) | ||
Kevin Detterline (Deceased 1978) | ||
Jo Faye Dick (Walker) (Deceased 2022) | ||
Paul Dodson (Deceased 1993) | ||
Gary Evanoff (Deceased 2010) | ||
Jim Farley (Deceased 1998) | ||
Mark Field (Deceased 1981) | ||
Dirk Flick (Deceased 2008) | ||
Marilyn Fortner (Rosenquist) (Deceased 2020) | ||
Kurt Gauder (Deceased Year Unknown) | ||
Don Glasford (Deceased 2011) | ||
Harry Goethal (Deceased 2011) | ||
Shelly Granzow (Deceased 1984) | ||
Joseph Hamilton (Deceased Year Unknown) | ||
Diana Hart (Paris) (Deceased 2021) | ||
Ben Hasza (Deceased 2016) | ||
Joe Howard (Deceased 2020) | ||
Frank Hoy (Deceased 2020) | ||
Virginia (Jenny) Hughes (Hughes) (Deceased 2021) | ||
Gayle James (Deceased Year Unknown) | ||
Steve Jensen (Deceased 2012) | ||
Ella Kannowski (Frum) (Deceased 2017) | ||
Roberta Keefe (Mosley) (Deceased 2016) | ||
Dennis King (Deceased 2023) | ||
Keith King (Deceased 2021) | ||
Mike Kline (Deceased 2018) | ||
Dexter Knapp (Deceased 2021) | ||
Peggy Kursch (Deceased 1983) | ||
Kim Lautzenhiser (Deceased Year Unknown) | ||
Peggy Mahoney (Link) (Deceased 2021) | ||
Kay Martin (Moor) (Deceased 2022) | ||
Paul Matsen (Deceased 1978) | ||
Ken Mauck (Deceased 2013) | ||
Sue McSherry (Marler) (Deceased 1999) | ||
Tom Mochan (Deceased Year Unknown) | ||
Donna Moore (Deceased Year Unknown) | ||
Kevin Moore (Deceased Year Unknown) | ||
Mike Mundell (Deceased 2018) | ||
Don Nelson (Deceased 2019) | ||
Marcia Newman (Deceased 2010) | ||
Robert Noakes (Deceased 2020) | ||
Tony Nowasadski (Deceased 2019) | ||
Richard Orosz (Deceased 2016) | ||
Steve Palas (Deceased 1997) | ||
Joel Pence (Deceased 2017) | ||
Patricia Popp (Zieseniss) (Deceased Year Unknown) | ||
Robert Preniczny (Deceased Year Unknown) | ||
Thomas Puchowski (Parry) (Deceased 2016) | ||
Edwin Rearick (Deceased 2000) | ||
William Richter (Deceased 2011) | ||
Robert Ricketts (Deceased 2012) | ||
Rick Seeley III (Deceased 2019) | ||
Margie Sepke (Deceased 2017) | ||
Philip Shain (Deceased 1976) | ||
Theresa Smith (Tharp) (Deceased 2009) | ||
Greg Stallion (Deceased Year Unknown) | ||
Randy Stevenson (Deceased Year Unknown) | ||
Ronald Summerhill (Deceased 2010) | ||
Diane Tomkiewicz (Deceased 2016) | ||
John Veit (Deceased 2022) | ||
Thomas Walter (Deceased Year Unknown) | ||
Linda Wells (Breitzke) (Deceased 2009) | ||
William Welton (Deceased Year Unknown) | ||
Barb Williams (Ritter) (Deceased Year Unknown) | ||
Polly Wilson (Koesters) (Deceased 2012) | ||
Mark Wineinger (Deceased 2004) | ||
Marilyn Zormier (Connor) (Deceased 1984) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.